Forza Horizon 5 - auto z okładki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Poznajcie fury z okładki Forza Horizon 5 dzięki nowemu trailerowi

Twórcy Forza Horizon 5 postanowili zaprezentować samochody które zobaczymy na okładce gry. Gracze mogą rzucić okiem na auta Mercedesa i Forda.

Playground Games nie daje się nudzić fanom Forzy. Na targach Gamescom otrzymaliśmy ponad ośmiominutowy zwiastun rozgrywki. Prezentuje on sam początek gry i zdecydowanie warto się z nim zapoznać. To jednak nie jedyny materiał z nowej Forzy Horizon, który zaprezentowano na tym wydarzeniu.

W końcu możemy też zapoznać się z samochodami, które trafią na okładkę. Będą to Mercedes AMG ONE oraz Ford Bronco Badlands 2021. Modele dość znane i raczej lubiane. Wspomniane samochody ozdobią okładkę wersji pudełkowych oraz kart produktów w cyfrowych sklepach.

Cieszymy się, że fani Forda i Mercedes-AMG mogą prowadzić najważniejsze pojazdy tego roku w grze, dzięki ich wspaniałej współpracy. A dzięki możliwościom konsol Xbox serii X|S wiedzieliśmy, że możemy zwiększyć szczegółowość i autentyczność bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

– czytamy na stronie Xbox

Dodatkowo przygotowano specjalny zwiastun ujawniający rzeczone pojazdy. Widzimy na nim kilka ujęć z silnika Forza Horizon 5. Choć zabrakło dłuższej przejażdżki okładkowymi samochodami, na pocieszenie mamy kilka ślicznych widoczków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się