Age of Empires IV - kadr z walki z nowego gameplay'u

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Age of Empires IV na nowym gameplay’u. Rzućcie okiem na kampanię

Czekacie może na Age of Empires IV? Tak się składa, że na Gamescom 2021 zaprezentowano nowy gameplay. Jak się prezentuje produkcja?

Jeśli mamy na sali fanów strategii czasu rzeczywistego, to bardzo dobrze się składa. Poniższy trailer zawiera sporo kadrów z rozgrywki AoEIV, więc jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, to być może po obejrzeniu tych kilku ładnych ujęć nareszcie się zdecydujecie.

Choć fanem Age of Empires IV nigdy nie byłem, powyższy materiał zachęcił mnie, by przy okazji zagłębić się w świecie tego tytułu. Być może to magia tych kadrów z prawdziwymi aktorami mnie do tego przekonała. Jest na to spora szansa, ale to znaczy tylko, że trailer spełnił swoje zadanie.

Premiera Age of Empires IV odbędzie się na PC (Microsoft Store i Steam) już 28 października 2021 roku. Macie zamiar kupił ten tytuł? Jak tam Wasze oczekiwania wobec produkcji?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się