Horizon Forbidden West - Aloy

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Horizon Forbidden West opóźnione na przyszły rok! Mamy pełną datę premiery

Twórcy Horizon Forbidden West potwierdzili, że gra zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. Poznaliśmy za to pełną datę premiery.

Mamy nieciekawe wieści dla fanów PlayStation. Na targach Gamescom 2021 potwierdzono, że Horizon Forbidden West ukaże się dopiero 18 lutego 2022 roku. Oznacza to, że gra ominie pierwotny termin premiery, który ustalono na drugą połowę bieżącego roku.

Na opóźnienie wpłynęła pandemia oraz chęć dopracowania gry. Twórcy chcą dostarczyć fanom jak najlepszy sequel, więc zdecydowali się na taki ruch. Dodatkowo o potencjalnym przesunięciu słyszeliśmy już od dłuższego czasu. PlayStation sugerowało, że gra nie ukaże się w terminie, ale dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji.

Szkoda, ale opóźniona premiera to stosunkowo niska cena za bardziej dopracowany produkt. Jakby nie patrzeć, Forbidden West to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier od PlayStation.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się