Bright Memory: Infinite

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tak wygląda nowa generacja FPS-ów. Spójrzcie na trailer Bright Memory: Infinite

Udostępniono nowy zwiastun Bright Memory: Infinite. Shooter tworzony przez niezależny zespół prezentuje się olśniewająco.

Jeśli lubicie ładne gry, zapewne słyszeliście o Bright Memory: Infinite. Jeśli nie, a jesteście fanami pięknej oprawy, powinniście zainteresować się tą produkcją. To zdecydowanie jeden z ładniejszych tytułów zmierzających aktualnie do graczy. Twór ten otrzymał już parę zwiastunów, a twórcy nie zamierzają na tym poprzestać.

Na kanale firmy NVIDIA pojawił się świeży trailer produkcji. Prezentuje on między innymi, jak gra wypada w odpalonym ray-tracingiem. Różnicę widać od razu i technologia bardzo mocno ulepsza oprawę.

Produkcja zapowiada się intrygująco również pod względem gameplay’u. To szybki FPS, który ma zaoferować niesamowicie dynamiczną walkę, widowiskowe sceny akcji oraz niesamowity klimat. Na razie wszystkie powyższe elementy wręcz wypływają z ekranu. i miejmy nadzieję, że ostatecznie gra nie zawiedzie osób, które na nią czekają.

Premiera Bright Memory: Infinite ma odbyć się jeszcze w tym roku. Produkcja ukaże się na PC, PS5 oraz Xbox Series X i S. Na ogłoszenie konkretnej daty premiery musimy jeszcze trochę zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się