Spider-Man, logo PS Plus, kobieta z cybernetycznym hełmem na głowie z polskiej gry Observer

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – mroczny Spider-Man 2, ogłoszenie PS Plus na październik i polskie studio chce być jak Naughty Dog

Już jest! Oficjalne ogłoszenie gier z PS Plus na październik 2021 miało miejsce. PlayStation w nadchodzącym miesiącu zaoferuje swoim subskrybentom 3 różnorodne gry.

Marvel’s Spider-Man 2 zapowiada się na o wiele mroczniejszą odsłonę niż „jedynka”. Wiceprezes Marvel Games porównał grę do Gwiezdnych Wojen Imperium Atakuje na tle innych części sagi Star Wars. Zapowiada się ciekawie!

CEO krakowskiego Bloober Team opowiedział o niezwykłych planach jego studia na kolejne lata. Przyrównał swoją firmę do Naughty Dog oraz Bungie. Czy deweloperom uda się im rzeczywiście zrównać w ciągu zaledwie 5 lat? Poniżej znajdziecie wszystkie najciekawsze newsy, które dzisiaj opublikowaliśmy. Sprawdźcie, czy czegoś nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się