Battlefield 2042 - rakieta

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Beta BF2042 pokaże start wielkiej rakiety. Znamy mapę, tryb rozgrywki i szczegóły

Deweloperzy rozwijający Battlefield 2042 podzielili się kolejnymi konkretami na temat zbliżającej się bety gry.

Otwarta beta pozwoli graczom zapoznać się z mapą Kosmodrom. To ogromna miejscówka, którą możecie znać ze zwiastunów. Jej najważniejszym punktem jest chyba miejsce startu wielkiej rakiety. Co ciekawe, rzeczona rakieta może mocno urozmaicić widoki na mapie.

Nie zabraknie świetnych momentów, zarówno wielkich, jak i małych. Jeśli chodzi o te wielkie, to mamy na przykład start rakiety… albo jej nieudane wystrzelenie. To bardzo ekscytujące. (…).
Gdy na mapie pojawi się zła pogoda, zmieni się też oświetlenie „Kosmodromu”. Na mapie zrobi się ciemno, po czym włączą się duże reflektory, które nadadzą całości złowrogiej, napiętej atmosfery.

– napisali deweloperzy na blogu Electronic Arts

W trakcie bety będzie nam dane sprawdzić tryb Podboju. Otwartość mapy służy klasycznemu wariantowi zabawy z serii Battlefield, a deweloperzy obiecują, że każdy znajdzie na niej pole do popisu – niezależnie od stylu rozgrywki.

Chcemy, by na naszych mapach każdy znalazł coś dla siebie. „Kosmodrom” w szczególności jest urzeczywistnieniem tego celu. (…). Jest to również mapa, na której rozgrywka odbywa się często w pionie.

Jeśli chcecie sprawdzić Battlefield 2042, szykujcie się na start otwartej bety. Testy ruszają już 8 października.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się