Hitman 3 dostanie darmową misję. Aby zagrać, nie musicie kupować gry

hitman 3 colorado
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Hitman 3 wkrótce dostanie nową, zupełnie darmową misję na znanej już fanom mapie Colorado. Etap będzie można odebrać od 7 października. Co więcej, nie musimy posiadać pełnej wersji gry.

IO Interactive oficjalnie skończyło nową trylogię Hitmana i zapewne minie parę lat, nim ponownie ujrzymy łysego Agenta 47. Przez ten czas deweloperzy są i tak mocno zajęci – pracują nad grą z Jamesem Bondem. Ponadto przecieki wskazują również na Project Dragon, czyli tajemnicze RPG ze smokami w rolach głównych.

Hitman 3 Colorado dostępne za darmo

Twórcy nie przestają wspierać swojej flagowej serii. Hitman 3 regularnie dostaje nowe sezony, a już od 7 października każdy będzie mógł za darmo zagrać na znanej już mapie Colorado z Hitmana wydanego w 2016 roku. Twórcy przenieśli do trzeciej części mapę z „jedynki”. Co więcej, do jej odpalenia wcale nie będzie potrzebna pełna wersja produkcji.

Aby uruchomić Colorado w Hitman 3, wystarczy nam darmowy pakiet startowy dostępny na EGS, a także konsolach Sony i Microsoftu. Znajdziecie go pod tymi linkami:

Posiadacze pełnej wersji Hitmana 3 będą mogli zagrać na mapie w dniach 7-17 października.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie