Marvel's Spider-Man 2 - Venom

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Marvel’s Spider-Man 2 porównane do Imperium Kontratakuje. Będzie mroczniej

Wiceprezes Marvel Games skomentował niedawno zapowiedziane Marvel’s Spider-Man 2. Chyba możemy szykować się na mniej kolorową przygodę.

Bill Roseman twierdzi, że gra zaoferuje mroczniejszą atmosferę. Co więcej, produkcję porównano do jednej z odsłon Gwiezdnych Wojen. Spider-Man 2 ma być Imperium Kontratakuje growego uniwersum Człowieka-Pająka.

Gdyby Marvel’s Spider-Man było Gwiezdnymi Wojnami, to Marvel’s Spider-Man 2 jest czymś w rodzaju naszego Imperium Kontratakuje. Robi się trochę mroczniej. To kolejny duży rozdział ( w tej historii – red. ).

– powiedział wiceprezes Marvel Games, Bill Rosemann, w podcaście The Week in Marvel

Jeśli nie pasowała Wam kolorowa stylistyka w pierwszym Spider-Manie od Insomniac, tym razem może być nieco inaczej. Oczywiście nie spodziewałbym się, że gra nagle stanie się brutalna i bardzo mroczna. Jednak obecność Venoma wskazuje, że możemy liczyć na odrobinę bardziej dojrzałą opowieść. Może nie tak jak w przypadku Wolverina, ale zawsze.

Premiera Spider-Man 2 od Insomniac Games ma nastąpić dopiero w 2023 roku. Gra ukaże się ekskluzywnie na PlayStation 5 i nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy ją w akcji. Sony oszczędnie dawkuje informacje na temat tej produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się