Piłkarz z FIFA 22, kupa gier odnaleziona w domu w stanie rozsypki, główny bohater z Death Stranding Director's Cut z mechaniczną ręką i okularami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

DoGRYwka – recenzje Death Stranding Director’s Cut, growe znalezisko na 100 tys. $ i porównanie FIFA 21 z 22

W jednym z naszych dzisiejszych artykułów znajdziecie porównanie FIFA 21 z FIFA 22 w formie wideo. Zobaczycie tam wszelkie graficzne różnice, jakich doczekała się nowa odsłona.

Zeszło embargo na recenzje Death Stranding Director’s Cut. Gra zebrała od wielu redakcji niesamowicie dobre oceny. To nowe wydanie jednego z ostatnich hitów Hideo Kojimy, które zostało wsparte wieloma urozmaiceniami.

W jednym z opuszczonych domów natrafiono na pokaźną kolekcję gier i growych gadżetów. Znalezisko wyceniono na blisko 100 tys. dolarów. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, a całą resztę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się