Jak wypada nowy, polski komentarz w FIFA 22? Posłuchajcie sami

FIFA 22 - polscy kibice na trybunach - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do sieci trafiło ponad 20-minutowe nagranie w 4K z gry FIFA 22, na którym możecie usłyszeć dwójkę rodzimych komentatorów. Jak wypada debiut nowego w serii głosu? Macie okazję też zobaczyć na własne oczy mecz Polska – Anglia.

Na wstępie jednak przypomnę, że w tej części nie usłyszymy już Dariusza Szpakowskiego, który pożegnał się z cyklem. Jego miejsce zajął Tomasz Smokowski, a ten sam twierdzi, jego marzenie właśnie się spełniło. Poniżej znajdziecie wspomniane wcześniej wideo. Oceńcie, jak mężczyzna sprawdza się w komentatorce wirtualnych meczy.

W mojej opinii komentarz Smokowskiego w kooperacji z Jackiem Laskowskim wypada naprawdę dobrze. Wiem jednak, że nie każdy jest fanem „nowego nabytku” FIFA 22, o czym informowaliście w komentarzach pod postem z ogłoszeniem tej informacji. Jestem ciekaw Waszego zdania teraz, po obejrzeniu tego nagrania. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co sądzicie.

Miłym akcentem jest też fakt, że zdecydowano się na pokazanie polskiej reprezentacji w akcji. Pojawiła się masa znanych nazwisk, w tym Robert Lewandowski, którego ceni sporo kibiców z naszego kraju i nie tylko. Fani angielskiej drużyny też powinni zostać ukontentowani.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie