Switch OLED na pierwszym nagraniu. Jak wypada w porównaniu do zwykłego modelu i Lite?

Mężczyzna gra na Nintendo Switch OLED w Super Smash Bros. Ultimate - PG
Switch

Niedawno Switch OLED został pokazany na pierwszych fotografiach, a dziś nareszcie można go zobaczyć na nagraniu. Pewien szczęśliwiec miał okazję otrzymać zestaw na długo przed premierą, co postanowił udokumentować.

W rękach YouTubera z kanału HikakinTV nowy model Pstryczka prezentuje się niesamowicie dobrze, czym jestem zaskoczony. Konsola „na żywo” sprawia o wiele lepsze wrażenie niż na renderach. Rzućcie okiem i oceńcie sami. Rekomenduję od razu skoczyć mniej więcej do 2:45, aby zobaczyć jak wypada porównanie wszystkich modeli ze switchowej rodziny Nintendo.

Ekran Nintendo Switch OLED jest zdecydowanie większy od tych zastosowanych w starszym rodzeństwie tej „hybrydówki”. Różnicę widać gołym okiem. W późniejszym etapie materiału mężczyzna pokazuje kilka gier, w tym jedną z moich ulubionych w ostatnich latach – Minecrafta. Być może jest to kwestia nagrywania matrycy kamerą, ale wydawało mi się, że część obrazu nie była za ostra. Wolę jednak zaznaczyć, że mogła to być kwestia samego wideo, więc prosiłbym o niewyciąganie pochopnych wniosków na ten moment. Nie mogę się doczekać, aż sam sprawdzę OLED-ową edycję, ponieważ ten detal wyjątkowo mnie zaintrygował.

Premiera nowego modelu Nintendo Switch przewidziana jest na 8 października 2021 roku. Pozostałe wersje (V2 i Lite) będą dalej w sprzedaży, a nawet jedna z nich doczekała się ostatnio obniżenia cen, nawet w polskich sklepach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie