Twórcy CoD: Vanguard słuchają graczy. Oto co planują zmienić po becie

Call of Duty: Vanguard - żołnierka z karabinem w dłoni - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli mieliście okazję wziąć udział w becie Call of Duty: Vanguard, mogliście natrafić na kilka uciążliwych elementów, które psuły pozytywne wrażenia z rozgrywki. Twórcy posłuchali głosów graczy i ogłosili wprowadzenie stosownych poprawek.

Profil na Twitterze CharlieIntel zajmujący się nowościami z serii CoD podzielił się informacjami prosto od samego Sledgehammer Games. Studio jeszcze przed oficjalną premierą Call of Duty: Vanguard wprowadzi szereg usprawnień, które mają na celu poprawić jakość gameplay’u. Co takiego znalazło się w spisie poprawek?

  • Zmniejszenie jasności słońca
  • Zmiany w Red Star raves
  • Usunięcie dognados
  • Zmiany w spawnie mapy Hotel Royal, aby nie można było zostać zabitym z kuchni
  • Wyłączenie uruchomionych cały czas mikrofonów w lobby w Search & Destroy

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy po becie Vanguarda wprowadzane są zmiany w grze. Po pierwszej „fali” testów gracze narzekali na słabą widoczność przeciwników. Nie trzeba było długo czekać, by w kolejnej fazie usunięto ten mankament. Oczywistym jest, że twórcom zależy na dostarczeniu jak najlepszej jakości produktu, jednak ich szybka reakcja może budzić spore wrażenie.

CoD: Vanguard zadebiutuje już 5 listopada 2021 roku. Gra ukaże się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jak ostatnie odsłony tego FPS-owego cyklu, na komputerach osobistych tytuł będzie można uruchomić za pośrednictwem aplikacji Battle.net.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie