Diablo II Resurrected - ujęcie wprost z rozgrywki z ognistą falą ognia

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Diablo II Resurrected ma zwiastun z kolejnym aktorem z filmów Marvela

W sieci zadebiutował kolejny, krótki zwiastun Diablo II Resurrected. Ponownie mamy tu do czynienia z aktorskim materiałem. Tym razem w głównego bohatera wcielił się słynny Winston Duke.

Wspomnianego aktora możecie kojarzyć z roli Gabe’a w horrorze To my oraz Man-Ape z Czarnej Pantery oraz dwóch ostatnich odsłon serii Avengers. Jest to więc całkiem rozpoznawalne nazwisko w branży filmowej. Duke dołącza przy okazji do innej gwiazdy Marvela, Simu Liu, który pojawił się w innym zwiastunie DIIR. Materiał z aktorem wcielającym się w Shang Chi znajdziecie w tym artykule.

Winston Duke, podobnie jak Liu, na zwiastunie przychodzi się wyspowiadać. Jego postać szykuje się na nadejście Diablo i zamierza łupić, plądrować, mordować oraz robić inne, plugawe rzeczy, które fani serii hack and slashów od Blizzard mają w zwyczaju.

Może i nie jest to najlepszy zwiastun w historii Diablo II Resurrected, ale przyjemnie wprowadza w klimat gry. Według mnie jednak trochę szkoda, że Blizzard nie zaprezentował kolejnych, zupełnie nowych animacji, z których słynie. Choć pochłonęłyby więcej czasu i budżetu niż wynajęcie aktora, myślę, że fani firmy byliby nieco bardziej zadowoleni. Oczywiście zawsze mogło być gorzej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się