UFL może powalić graficznie. Twórcy pokazali Oleksandra Zinchenko

UFL - piłkarz wiąże but przed wejściem na boisko - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Strikerz Inc. postanowiło pokazać światu nareszcie pierwsze ujęcie prosto z silnika gry. Wybrano na pierwszy ogień utalentowanego piłkarza znanego z Manchesteru City i reprezentacji Ukrainy.

Jak dotąd, twórcy konkurenta serii FIFA i eFootball nie pokazali za wiele. Choć o grze dowiedzieliśmy się już dość sporo, do dzisiaj widzieliśmy tylko krótki trailer. Nareszcie możemy zobaczyć, jak prezentuje się sama gra… a w zasadzie jej naprawdę drobny fragment. Rzućcie okiem na poniższe wideo, które pokaże Wam szczegółowość modeli zawodników.

Może nie jest to za wiele, ale osobiście na mnie zrobiło to ogromne wrażenie. Wystarczy spojrzeć na grzywę Ziny, aby dostrzec, że UFL nie zapowiada się na “biednie graficzną” produkcję. Jestem ciekaw, czy zastosowano jakąś specjalną technologię do uzyskania tego efektu. Na zwykłe Nvidia HairWorks mi to nie wygląda.

Również sama twarz potrafi przykuć oko. Masa detali tylko pokazuje, że twórcom również zależy, aby na tle swoich rywali wybić się pod kątem wodotrysków graficznych. Swoją drogą, dziś na PlanetaGracza.pl pojawił się tekst z porównaniem FIFA 21 i FIFA 22 pod kątem właśnie samej grafiki. Znajdziecie go w tym miejscu.

A Wam jak Oleksandr Zinchenko podoba się w cyfrowym wydaniu z UFL-a?

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie