IEM Katowice 2022 z udziałem publiczności. Będą jednak ograniczenia

IEM Katowice 2022 z udziałem publiczności. Będą jednak ograniczenia
E-sport PC

Ruszyła właśnie sprzedaż biletów na IEM 2022. Znamy ceny, jednak nie każdy będzie mógł wziąć udział w tej znanej e-sportowej imprezie. Pojawiły się pandemiczne ograniczenia.

Intel Extreme Masters to jedna z większych imprez związanych z e-sportem. Ubiegły rok nie był niestety łaskawy dla fanów, gdyż przez pandemię koronawirusa publiczność nie mogła w niej uczestniczyć. Tym razem się to zmieni.

IEM 2022 – znamy ceny biletów i datę imprezy

Organizatorzy IEM 2022 poinformowali, iż w dniach 25 – 27 lutego 2022 roku, klasycznie już w katowickim Spodku, odbędzie się impreza dedykowana fanom sportowych zmagań gamingowych. Zakup biletów na wydarzenie jest możliwy już teraz – nabędziecie je na specjalnej stronie.

Za przyjemność obserwowania zmagań w Counter-Strike: Global Offensive przyjdzie nam zapłacić od 95 zł za karnet jednodniowy, do 230 – 360 zł w razie chętki na karnet trzydniowy (850 zł jeżeli chcemy poczuć się VIPami). Dostępny jest również pakiet God Mode, w cenie którego (6 tysięcy złotych) wliczono specjalny catering i pobyt w hotelu. Jeżeli zaś chodzi o StarCrafta 2 sprawa wygląda nieco mniej skomplikowanie – dostępne są bilety premium za 650 złotych.

Warto pamiętać również o tym, że posiadacze biletów w ubiegłorocznej edycji powinni dostać wiadomości dotyczące ich przeniesienia na IEM 2022.

Organizatorzy informują także, że na teren imprezy wejdą wyłącznie osoby zaszczepione bądź ozdrowieńcy. Jednocześnie wiemy, że negatywny wynik testu na COVID-19 nie zapewnia udziału w imprezie, tak samo jak specjalne oświadczenie na temat stanu zdrowia od lekarza.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie