Promocje dnia – FIFA 22 w niższej cenie tylko u nas, tańsze doładowanie PS Store oraz przegląd ofert XSX

Promocje dnia – FIFA 22 w niższej cenie tylko u nas, tańsze doładowanie PS Store oraz przegląd ofert XSX
Mobile PC PS4 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jak Wam mija początek jesieni? Jest to Wasza ulubiona pora roku, czy może wręcz przeciwnie? Nieważne jednak, jaka pogoda za oknem, my proponujemy kolejne promocje! A dziś FIFA 22 w niższej cenie tylko u nas, tańsze doładowanie PS Store oraz przegląd ofert XSX m.in. z Far Cry 6.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

Tańsza FIFA 22 tylko u nas

Jesteście spragnieni wirtualnych meczów piłkarskich? Dobrze się składa, bo mamy dla Was promocje na nadchodzącą grę FIFA 22. Wraz z Enebą przygotowaliśmy dla naszych czytelników, dzięki czemu zaoszczędzicie na zakupie najnowszej produkcji piłkarskiej od EA na PS4 i PS5. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w odnośniku.

Doładowanie PS Store w niezłej cenie

Proponujemy tańsze doładowanie do PS Store za 100 zł. Teraz możecie zapłacić jedynie 81,75 zł. Jak wynika, z prostej matematyki, dzięki tej okazji zaoszczędzicie 18,25 zł. Warto być oszczędnym! Tradycyjnie wszystkie potrzebne informacje znajdziecie niżej.

Przegląd ofert Xbox Series X m.in. z Far Cry 6

Szukacie najnowszych konsol Microsoftu? Poniżej w linku znajdziecie różne oferty XSX. Jeśli dodatkowo czekacie na Far Cry 6, to podpowiadamy: jest pakiecik konsoli wraz z grą. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie