Chorizo z Far Cry 6, Wiedźmin i Thorgal na koniach oraz bohater z GTA Vice City

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – GTA Trilogy wyciekło u Rockstara, recenzje Far Cry 6 i Wiedźmin spotkał się z Thorgalem

Dziś zeszło embargo na recenzje Far Cry 6. Redaktorzy z całego świata ocenili najnowszą produkcję Ubisoftu. Jakie noty zebrała gra i co sądzą o niej osoby, które już spędziły czas z produkcją?

Siedzibę CD Projekt RED odwiedził Grzegorz Rosiński, czyli jeden z najsławniejszych twórców komiksów w Europie. Ofiarował deweloperom malunek przedstawiający Geralta i Thorgala, którzy spotkali się podczas przejażdżki konnej. Niektórzy doszukują się w tym ukrytej wiadomości odnośnie nowej gry polskiego studia.

W launcherze Rockstar Games odnaleziono fragmenty kodu oraz tekstury wskazujące na GTA Trilogy. Część poprzednich plotek potwierdziła się, a nawet dowiedzieliśmy się nowych informacji. To tylko kilka najciekawszych newsów o grach, a całą resztę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się