Alan Wake Remastered - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Alan Wake Remastered straszy i ładnie wygląda na premierowym zwiastunie

Twórcy Alan Wake Remastered podzielili się finałowym zwiastunem swojej produkcji. Gra już zadebiutowała, zebrała pierwsze oceny i trafia w ręce graczy.

Nowe wcielenie kultowej produkcji Remedy wypada całkiem dobrze. To stary, dobry Alan Wake, ale w odświeżonej odsłonie. Remaster ulepsza grafikę, podbija wyświetlaną rozdzielczość i wprowadza inne, pomniejsze ulepszenia. Dodatkowo wydanie to zawiera całą wydaną zawartość dodatkową.

Twórcy niestety nie pokusili się o wprowadzenie większych zmian w rozgrywce. Jeśli graliście w pierwotną wersję gry i nie przypadła Wam ona do gustu w kwestii gameplay’u, tym razem nie będzie inaczej. To wciąż nietypowy, dla niektórych nawet zbyt dziwaczny shooter z perspektywy trzeciej osoby. Niemniej, mimo lat, Alan Wake Remastered wciąż może zachwycać świetny, mrocznym klimatem oraz wciągającą opowieścią. Jeśli jesteście miłośnikami horroru lub innych dzieł Remedy Entertainement, może to być pozycja warta Waszej uwagi.

Alan Wake Remastered jest już dostępne do kupienia. Tytuł ten można ograć na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Bardzo możliwe, że gra ukaże się też nieco później na konsoli Nintendo Switch, choć nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się