Alan Wake Remastered straszy i ładnie wygląda na premierowym zwiastunie

Alan Wake Remastered - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy Alan Wake Remastered podzielili się finałowym zwiastunem swojej produkcji. Gra już zadebiutowała, zebrała pierwsze oceny i trafia w ręce graczy.

Nowe wcielenie kultowej produkcji Remedy wypada całkiem dobrze. To stary, dobry Alan Wake, ale w odświeżonej odsłonie. Remaster ulepsza grafikę, podbija wyświetlaną rozdzielczość i wprowadza inne, pomniejsze ulepszenia. Dodatkowo wydanie to zawiera całą wydaną zawartość dodatkową.

Twórcy niestety nie pokusili się o wprowadzenie większych zmian w rozgrywce. Jeśli graliście w pierwotną wersję gry i nie przypadła Wam ona do gustu w kwestii gameplay’u, tym razem nie będzie inaczej. To wciąż nietypowy, dla niektórych nawet zbyt dziwaczny shooter z perspektywy trzeciej osoby. Niemniej, mimo lat, Alan Wake Remastered wciąż może zachwycać świetny, mrocznym klimatem oraz wciągającą opowieścią. Jeśli jesteście miłośnikami horroru lub innych dzieł Remedy Entertainement, może to być pozycja warta Waszej uwagi.

Alan Wake Remastered jest już dostępne do kupienia. Tytuł ten można ograć na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Bardzo możliwe, że gra ukaże się też nieco później na konsoli Nintendo Switch, choć nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie