Beta BF2042 już dostępna, ale nie dla każdego

Beta BF2042 już dostępna, ale nie dla każdego
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W betę Battlefield 2042 grać można już od dzisiaj, od godziny 9:00. Na ten moment jest jednak ona dostępna wyłącznie dla niektórych graczy. Tych i tak jest na tyle sporo, że serwery mają problemy.

Wielu graczy czekało na ten dzień. Od dziś można sprawdzić świetnie zapowiadającego się Battlefield 2042. Beta dla wybranych przyciągnęła przed ekrany tłumy – nie ma się zresztą co dziwić.

Beta Battlefield 2042 wystartowała

Premiera najnowszej produkcji studia DICE zaplanowana jest na 19 listopada i raczej nic nie powinno się w tej kwestii zmienić. Szumnie zapowiadana otwarta beta właśnie wystartowała, jednak na ten moment zagrać mogą nieliczni. Serwery otworzyły się dla graczy, którzy zakupili grę w przedsprzedaży lub są członkami EA Play.

Warto podkreślić, iż cała reszta fanów będzie mogła wypróbować grę już od piątku, tj. 8 października. Spodziewać się można olbrzymiego zainteresowania. Serwery dostały czkawki już teraz – gdy dostęp jest ograniczony. Gracze zgłaszają za pośrednictwem Twittera czy Reddita problemy z zalogowaniem się. Nie da się ukryć, że za dwa dni sytuacja może okazać się jeszcze bardziej przytłaczająca.

Twórcy zaznaczyli, że przyglądają się sprawie i dążą do jak najszybszego umożliwienia graczom zagrania w wyczekiwany tytuł.

Przypomnijmy, że w trakcie otwartej bety dla graczy dostępna staje się jedna mapa – Kosmodrom, na której zagramy w klasyczny dla serii tryb Podboju. Beta dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. Jeżeli nie możecie doczekać się 8 października, zachęcamy do obejrzenia 30-minutowego gameplayu w 4K.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie