GTA Trilogy The Definitive Edition wyciekło z paroma szczegółami. Tym razem przez samo Rockstar Games

GTA Trilogy The Definitive Edition - San Andreas
PC

Rockstar Games przypadkiem ujawniło GTA Trilogy The Definitive Edition. Wszystko przez launcher słynnego producenta, który niedawno został zaktualizowany. W plikach aktualizacji znaleziono całą masę informacji, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Na dobry początek oficjalnie potwierdziło się, że Rockstar zmienia silnik gier. Wszystkie trzy produkcje trafią na Unreal Engine. Nie wiemy, czy będzie to czwarte czy piąte wcielenie silnika, ale przypuszczam, że raczej zdecydowano się na UE4.

Na tym jednak nie koniec. Ujawniono również logo wszystkich trzech odświeżeń. Mamy pewność, że Rockstar zdecydowało się na dopisek „The Definitive Edition” w przypadku każdej z gier. Nadal nie wiemy jednak, czy będą to tytuły odbudowane od podstaw, czy tylko remastery na nowym silniku.

Na tym nie koniec przecieków grafik. W sieci znajdziemy też ikonki gier zawartych w GTA Trilogy The Definitive Edition. Gracze zwracają uwagę, że ikona San Andreas pozostała niezmieniona względem tej oryginalnej z launchera Rockstar Games.

Źródło: Twitter

Wyciekły również grafiki pokazujące niektóre osiągnięcia. Nie zdziwię się, jeśli w launcherze ukryto jeszcze jakieś informacje, które niedługo ujrzą światło dzienne. No chyba, że Rockstar Games samo zapowie wreszcie wyczekiwany zestaw odświeżeń.

Gra została niedawno oceniona w Korei, więc mamy już pewność, że istnieje. Miejmy nadzieję, że Rockstar nie będzie długo zwlekać z ogłoszeniem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie