Promocje dnia – PlayStation 5 z dodatkami, tańsze doładowania PSN oraz przeceny na gry i peryferia

Promocje dnia – PlayStation 5 z dodatkami, tańsze doładowania PSN oraz przeceny na gry i peryferia
Newsy

W dzisiejszych promocjach dnia każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeżeli szukacie PS5 w zestawach albo przeceny na doładowanie PSN o wartości 100 zł – nie mogliście lepiej trafić. Dla pozostałych mamy szereg gier i peryferiów w promocji.

Nasz dział „Promocje” zbiera dla Was codziennie nowe, świetne oferty. Tym razem przedstawiamy najciekawsze z nich. Na końcu znajdziecie też całkowite podsumowanie dzisiejszych okazji.

PlayStation 5 z dodatkami

PlayStation 5 pojawia się coraz częściej w polskich sklepach, ale wciąż schodzi jak świeże bułeczki. Tym bardziej warto przyjrzeć się ofertom na konsolę z dodatkami. Dziś mamy dla Was PlayStation 5 B Chassis + dodatkowy kontroler DualSense czerwony + Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Doładowania PSN o wartości 100 zł

Eneba nie odpuszcza. Doładowania do PSN o wartości 100 złotych w niższych cenach pojawiają się tam regularnie. W linku poniżej dokładnie wyjaśniamy, w jaki sposób zdobyć najniższą cenę.

Turbo okazje w RTV Euro AGD

Ruszyła specjalna akcja 48h Turbo Okazji w RTV Euro AGD. Jak sama nazwa wskazuje – w ciągu kolejnych dwóch dni możemy liczyć na szereg przecen. Do najciekawszych promocji na pewno zaliczają się tańsze gry i urządzenia peryferyjne – zarówno dla graczy pecetowych, jak i konsolowych.

To jednak nie wszystko. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie dzisiejszych promocji:

Wszystkie przedstawione powyżej oferty ważne są w chwili pisania tego artykułu. Owocnych zakupów!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie