W Forza Horizon 5 czeka Was dosłowny powrót do przyszłości

Forza Horizon 5 - DeLorean DMC-12 jedzie po drodze
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

W Forza Horizon 5 pojawi się kultowy samochód kojarzony często z Powrotu do przyszłości. Pojazd będzie dostępny w grze przez limitowany czas. Czy jest na sali jakiś fan DeLoreana DMC-12?

Podczas ostatniego epizodu Let’s ¡Go! twórcy Forza Horizon 5 podzielili się kolejną dawką informacji na temat swojej produkcji. Pod sam koniec prezentacji pojawiła się humorystyczna wstawka, w której zapowiedziano pojawienie się niebyle jakiego spełnienia marzeń wielu entuzjastów motoryzacji.

DeLorean DMC-12 będzie możliwy do zgarnięcia w pierwszym tygodniu Festival Playlist. Na powyższym tweecie możecie zobaczyć, jak fura prezentuje się w akcji. Co jak co, ale jest to po prostu kawał klasyki, który przy swoim debiucie na rynku próbował ugryźć futurystyczny design. Czy mu się to udało? Jednym model się podoba, drugim nie, choć ja sam należę do tych pierwszych.

Premiera piątego Forza Horizon przypada na 9 listopada 2021 roku. Gra zadebiutuje na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Jeśli jesteście subskrybentami usługi Xbox Game Pass, ścigałka trafi w Wasze ręce już od od samego początku jej wprowadzenia na rynek. Warto też wspomnieć, że gracze, którzy zdecydują się na Zestaw dodatków Premium (za 199 zł!), rozpoczną wyścigi już 5 listopada, czyli o całe 4 dni wcześniej niż reszta nabywców.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie