Ghost Recon Frontline - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ghost Recon Frontline zapowiedziane. To strzelanka, w którą zagramy za darmo

Ghost Recon Frontline wyciekło wczoraj do sieci i wzbudziło niemałe poruszenie. Tajemniczy tytuł mógł być czymkolwiek, a teraz już wiemy, jak prezentuje się ta produkcja.

Ubisoft oficjalnie zapowiedziało nowe Ghost Recon. Kolejne wcielenie serii to nietypowa strzelanka, która będzie dostępna za darmo. Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery, ale wydawca udostępnił niemałą garść konkretów.

Nie będzie to takie Ghost Recon, jakie znamy. Po średnio udanym Breakpoint, Ubisoft zmienia formułę serii i powita graczy na odmienionym polu bitwy. Tym razem nie ma co liczyć na kampanię, bowiem będzie to gra tylko i wyłącznie multiplayer.

Gracze trafią do (podobno) wielkiego, otwartego świata. Ubi szykuje parę trybów rozgrywki, ale tym najważniejszym będzie Ekspedycja. Ma ona bazować na wykonywaniu misji w trakcie kooperacji w otwartym świecie. Pozostałe tryby zostaną najpewniej ogłoszone już wkrótce.

Sam gameplay prezentuje się nieco bardziej realistycznie względem poprzednich odsłon serii. Choć nie ma co liczyć na symulator rodem z serii ARMA, Ghost Recon Frontline według mnie naprawdę nie wygląda źle.

14 października wystartują też zamknięte testy beta. Możecie się do nich zapisać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się