Battlefield 2042 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BF2042 na prawie 30 minutach rozgrywki na ultra w 4K. Jest na co popatrzeć

Już dziś rusza wczesny dostęp do testów beta Battlefield 2042. Gracze zapoznają się z grą, a niektórym już się to udało. Wybrani twórcy treści udostępnili swoje nagrania rozgrywki.

O ile wcześniej widzieliśmy gameplay z bardzo wczesnych wersji testowych, beta oferuje już dużo więcej ciekawej zawartości. Dodatkowo prezentuje ona znacznie wyższy poziom oprawy wizualnej oraz rozbudowuje obecne w grze mechaniki. To wstępniak do pełnego doświadczenia, które sprawdzimy już w listopadzie.

Poniżej obejrzycie prawie pół godziny rozgrywki z wersji PeCetowej. Grę uruchomiono na najwyższych ustawieniach grafiki. Dodatkowo rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 4K. Trzeba przyznać, że wygląda to ładnie, choć oprawa na razie nie zachwyca.

Materiałów z rozgrywki pojawiło się już naprawdę sporo. Jeśli wiecie, że nie dacie rady pograć w betę Battlefield 2042, bez problemu będziecie w stanie zapoznać się z rozgrywką na materiałach wideo. Już niedługo wystartuje otwarta beta i jeśli nie łapiecie się do wczesnego dostępu testów, nie zostaniecie na razie z niczym.

Otwarte testy ruszą 8 października. Beta potrwa jedynie do 9 października.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się