Medyk z gnatem z Cyberpunk 2077, PS5 z czarnymi panelami, smok z Elden Ring

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – opóźniona premiera Elden Ring, kłócą się o czarne PS5 i (nie)zablokowane miejsce w CP2077

From Software poinformowało dziś o przesunięciu premiery gry Elden Ring. Są jednak też dobre wieści, ponieważ macie szansę na wzięcie udziału w zamkniętych testach sieciowych produkcji. Ich start odbędzie się niebawem.

Twórcy paneli bocznych do PS5 nie mają lekko. Sony skutecznie straszy ich pozwami, ale nie stanęło to na przeszkodzie, by w sieci opublikowali dość wulgarny wpis komentujący całą sytuację.

Jeden z graczy Cyberpunka 2077 natrafił na (nie)zablokowane miejsce w Night City. Spotkał tam NPC-ta pracującego jako sex-worker. „Zakazana komnata” miała mieć większe znaczenie w prologu gry, jednakże ostatecznie do niego nie trafiła. Powyższe i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej. Sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%