Gotham Knights - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zwiastun Gotham Knights spodoba się fanom Batman Arkham

Zgodnie z zapowiedziami, na konferencji DC Fandome 2021 zaprezentowano nowe zwiastuny z gier Warner Bros. Wśród nich znalazło się wyczekiwane Suicide Squad, a dodatkowo pokazano zwiastun fabuły Gotham Knights.

Jak na trailer historii przystało, nie ma co liczyć na urywki gameplay’u. Materiał prezentuje kilka postaci z gry, parę efektownych akcji i założenia prezentowanej fabuły. Nie ma tu ani sekundy świeżej rozgrywki, co może rozczarowywać. Z drugiej strony, o grze było dość cicho, więc jakikolwiek materiał cieszy. Trzeba za to przyznać, że do klimatu ciężko się przyczepić.

Historia niby nie jest powiązana z serią Batman Arkham, ale trudno odmówić jej paru podobieństw – to w końcu uniwersum DC. Dodatkowo, choć mamy tu do czynienia z czymś na kształt RPG akcji, gameplay także prezentuje się całkiem podobnie. Przyjdzie nam zwiedzić otwarty świat. Znajdzie się też miejsce na rozwój postaci, a do wyboru otrzymamy czwórkę kultowych bohaterów. Największą nowością względem Batman Arkham, poza właśnie wyborem postaci, będzie to, że pogramy w kooperacji.

Gotham Knights ma zadebiutować w przyszłym roku. Platformy docelowe to PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. Niestety, nie znamy konkretnej daty premiery. Zostanie ona ujawniona w nadchodzących miesiącach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%