Fan God of War Ragnarok przygotował okładkę gry, która wygląda jak film animowany

God of War Ragnarok na premierowym zwiastunie
PS4 PS5

Fani God of War Ragnarok i gier w ogóle to bardzo utalentowana społeczność. Jeden z graczy stworzył specjalną, ruchomą okładkę, która prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Okładka GoW Ragnarok sama w sobie wygląda fantastycznie, a w animowanym wydaniu jest jeszcze ładniejsza. Autor nie dość, że tchnął w dwójkę bohaterów trochę życia, to dodatkowo wprowadził kilka klimatycznych efektów. Uderzające tu i ówdzie pioruny jasno mówią, że Ragnarok jest coraz bliżej. Co więcej, całość wzbogacono o muzykę prosto ze zwiastuna gry, którą również nieco przerobiono.

Efekt końcowy robi bardzo dobre wrażenie. Autor zamieszczonego niżej materiału z pewnością poświęcił sporo swojego czasu, aby coś takiego stworzyć. W komentarzach pod postem znajdziecie link do pobrania okładki jako animowanej tapety. Możecie ją zamieścić na swoim pulpicie przy użyciu specjalnych programów.

God of War Ragnarok może też sporo namieszać w historii Kratosa. Jeden z naszych redaktorów przygotował artykuł, w którym teoretyzuje na temat przyszłych losów Boga Wojny i jego syna – przeczytacie go w tym miejscu.

GoW Ragnarok ukaże się w 2022 roku na PS4 i PS5. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie