PS Store otrzymało przydatną nowość dla graczy, którzy chcą być na bieżąco

PS5 - Days of Play 2021 PS Store - logo
PS5

Sklep PS Store na konsoli PS5 doczekał się ważnego udogodnienia, które szczególnie przyda się osobom nieśledzącym premier gier lub takim chcącym być po prostu na bieżąco z ostatnio wydanymi produkcjami.

Na Twitterze Shuhei Yoshia, czyli poprzedni prezes PlayStation Studios, opublikował wpis, w którym chwali niedawno dodaną możliwość sortowania gier w PS Store. Wcześniej, aby odszukać najnowsze produkcje, należało wybrać segregację pozycji po dacie. Teraz jest to o wiele łatwiejsze – wystarczy wybrać w menu sklepu „Nowe gry” i „Nowości w tym tygodniu”.

Gdy skończy się lista gier pokazanych w pierwszej kolejności, zobaczycie jeszcze przycisk „Wyświetl wszystko”. Wtedy już ujrzycie dosłownie każdą z ostatnich premierowych produkcji. Prosto, wygodnie i bez zbędnego przeklikiwania się. Warto też wspomnieć, że w ten sposób nie pominiecie pomniejszych indyków, które wielokrotnie przy poprzednim systemie mogły po prostu umknąć. Jest to bez wątpienia korzyść i dla właścicieli piątego Pleja, i dla samego PlayStation oraz deweloperów.

To nie pierwszy raz, kiedy zmianom ulega interfejs konsoli PS5. Od niedawna wyświetlanie tytułów w bibliotece również wygląda nieco inaczej i także – o wiele wygodniej dla graczy. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie