PS5 - Days of Play 2021 PS Store - logo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

2 komentarze

PS Store otrzymało przydatną nowość dla graczy, którzy chcą być na bieżąco

Sklep PS Store na konsoli PS5 doczekał się ważnego udogodnienia, które szczególnie przyda się osobom nieśledzącym premier gier lub takim chcącym być po prostu na bieżąco z ostatnio wydanymi produkcjami.

Na Twitterze Shuhei Yoshia, czyli poprzedni prezes PlayStation Studios, opublikował wpis, w którym chwali niedawno dodaną możliwość sortowania gier w PS Store. Wcześniej, aby odszukać najnowsze produkcje, należało wybrać segregację pozycji po dacie. Teraz jest to o wiele łatwiejsze – wystarczy wybrać w menu sklepu „Nowe gry” i „Nowości w tym tygodniu”.

Gdy skończy się lista gier pokazanych w pierwszej kolejności, zobaczycie jeszcze przycisk „Wyświetl wszystko”. Wtedy już ujrzycie dosłownie każdą z ostatnich premierowych produkcji. Prosto, wygodnie i bez zbędnego przeklikiwania się. Warto też wspomnieć, że w ten sposób nie pominiecie pomniejszych indyków, które wielokrotnie przy poprzednim systemie mogły po prostu umknąć. Jest to bez wątpienia korzyść i dla właścicieli piątego Pleja, i dla samego PlayStation oraz deweloperów.

To nie pierwszy raz, kiedy zmianom ulega interfejs konsoli PS5. Od niedawna wyświetlanie tytułów w bibliotece również wygląda nieco inaczej i także – o wiele wygodniej dla graczy. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%