Zwiastun Call of Duty: Vanguard zapowiada widowiskową akcję przy świetnej muzyce

Call of Duty Vanguard - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Call of Duty: Vanguard już za parę tygodni. Activision opublikowało więc świeżutki zwiastun, który przybliża graczom najważniejsze cechy gry.

Na materiale widzimy kadry z kampanii, trybu multiplayer oraz Zombies. Wszystko to w typowym dla Call of Duty, wybuchowym stylu. Sledgehammer Games szykuje bardzo efektowną przygodę, a oczekiwania są dość spore. Sam zwiastun nie jest długi, a w jego tle przygrywa bardzo wpadający w ucho kawałek.

Najnowszy CoD zapowiada się nieźle. Kampania osadzona w czasie II wojny światowej pozwoli nam obserwować losy czwórki postaci, które spróbują zawalczyć z wielkimi siłami wroga. Nie zabraknie też trybu multiplayer, który (jeśli nie pojawi się fala cheaterów) dostarczy sporo wrażeń fanom grania po sieci. Na dokładkę pozostawiono walkę z zombiakami, która nabierze rumieńców dzięki połączeniu ich z siłami demonów. Zobaczymy, jak całość wypadnie w praktyce.

Jeśli nie możecie się doczekać premiery Call of Duty: Vanguard, koniecznie przeczytajcie naszą zapowiedź. Datę premiery ustalono na 5 listopada, a gracze składający zamówienia przedpremierowe uruchomią grę dzień wcześniej. Zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One, a także Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie