Priscilla's Song - Wiedźmin 3 Dziki Gon - bohaterka śpiewa utwór na scenie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Priscilla z Wiedźmina 3 zasłużyła na tak piękny obraz. Nic, tylko powiesić na ścianie

Bez wątpienia Priscilla w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon skradła przez 3 minuty serce niejednemu graczowi. Jeden z nich postanowił upamiętnić tę scenę w formie specjalnej grafiki.

Oh, Priscillo, zawdzięczamy Ci jedną z najpiękniejszych pieśni usłyszanych w wiedźmińskiej serii. Przyjaciółka Jaskra i bardzo utalentowana wokalistka. Nie dziwi mnie w takie razie, że artysta skrywający się pod nickiem Nestei postanowił to właśnie tę bohaterkę przenieść do swojej najnowszej pracy. Aż tylko chciałoby się taką reprodukcję powiesić u siebie na ścianie.

Niesamowitym jest to, ile detali przemycono do powyższego obrazu. Szczególnie to widać na wykończeniu lutni, gęstych blond włosach i zdobieniach ubrania. Na pewno Wiedźmin 3 bez tej postaci straciłby jeden z najlepszych momentów w całej produkcji.

Przypomnijmy sobie wszyscy raz jeszcze tę kultową scenę, za którą masa graczy pokochała Priscillę. Pech chciał, że Wilcza Zamieć – utwór śpiewany przez bohaterkę – nie trafił do listy tych dodawanych do oryginalnego wydania gry. Najpewniej jest to związane z tym, że track posiada wiele różnych wersji językowych, co mogło utrudnić załatwienie wszystkich formalności w kwestii udostępnienia go na płycie.

A Wy jesteście fanami Priscilli? Pokochaliście ją za słynny utwór, a może za jej charakter i misje z nią związane?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%