PS5 z czarnymi panelami bocznymi

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Panele boczne PS5 znikają ze sprzedaży. „Postanowiliśmy podporządkować się żądaniom terrorystów”

Jeśli zechcecie zmienić panele boczne w swoim PS5 na czarne, macie utrudnione zadanie. Producent Dbrand musiał wycofać swoje Darkplates ze sprzedaży pod naciskiem Sony.

Firma miała otrzymać groźbę pozwu za fakt, że wspomniane panele, choć nieprodukowane przez Sony, stały się ściśle powiązane z marką PlayStation, a Dbrand czerpało z tego korzyści – podaje VideoGamesChronicle.

Dbrand przystało na żądania Sony, ale nie zdecydowało się na zwinięcie interesu po cichu. W sieci pojawiło się nacechowane negatywnymi emocjami oświadczenie, w którym przedstawiciele firmy najzwyczajniej w świecie wyzywają Sony.

Postanowiliśmy podporządkować się żądaniom terrorystów… na razie.
Podczas gdy mocno wierzymy w prawo konsumenta do dostosowywania i modyfikowania swojego sprzętu za pomocą komponentów z rynku wtórnego, Wasze Darkplates są teraz przedmiotem kolekcjonerskim. Wiecie jak to się mówi – albo umrzesz jako posiadacz Darkplates, albo będziesz żył wystarczająco długo, aby zobaczyć jak stajesz się skalperem.
Kończąc, pieprzcie się. A zwłaszcza Sony.

– czytamy w ogłoszeniu Dbrand
Cytat dzięki VideoGamesChronicle

Gwoli przypomnienia, Dbrand samo zachęcało Sony do złożenia pozwu. Panele boczne do PS5 tego producenta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i były cały czas wyprzedane. Niemniej teraz ostatecznie znikną ze sprzedaży. Możliwe więc, że samo PlayStation wkrótce uraczy nas swoimi autorskimi panelami lub nawet czarną konsolą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%