Call of Duty - Ghostface z bazooką w ręku

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Przygotujcie się na Halloween z Call of Duty. Kiedy startuje event w Warzone i Black Ops Cold War?

W Warzone i Black Ops Cold War, czyli obecnie rozwijanych grach z cyklu Call of Duty, jutro zadebiutuje kolejna edycja eventu halloweenowego. O której dokładnie rozpocznie się wydarzenie i czego można się spodziewać?

Start The Haunting odbędzie się 19 października 2021 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego, o czym dziś poinformowano za pośrednictwem profilu twórców na Twitterze. To już drugi raz, kiedy to twórcy wymienionych produkcji zaoferują masę zawartości powiązanej z Halloween. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun. Uśmiałem się, widząc Swagga, czyli popularnego zawodnika z drużyny esportowej FaZe Clan.

Potwierdzono na ten moment, że w grze czekać będzie kilka paczek kosmetycznych zawierających m.in. skórki Ghostface’a i Franka z Donnie Darko. Spodziewałbym się też specjalnych misji, których wykonanie pozwoli odblokować masę innych przedmiotów. Taka sytuacja miała miejsce rok temu, dlatego tym bardziej jest to prawdopodobne. Zresztą w ostatnim czasie to właśnie tego typu forma eventów zwykle ma miejsce w Call of Duty.

Równie pewnym jest ponowne przestrojenie Verdanska w Warzone, a może i zmiana pory dnia na noc. Choć i to byłoby powtórką z zeszłego roku, przypadło mi to wtedy do gustu. Wielu graczy jednak narzekało wtedy na słabą widoczność na mapie. Jestem ciekaw, jak zostanie to ewentualnie rozwiązane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%