electrician simulator
0 komentarzy

Electrician Simulator pozwoli Wam sprawdzić, czy elektryka prąd nie tyka. Będzie darmowy prolog

Electrician Simulator jest kolejnym obiecującym polskim symulatorem. Gra dostanie prolog o nazwie First Shock, który będziemy mogli ograć na Steam. Znamy datę premiery.

Do pokaźnej gamy polskich różnego rodzaju symulatorów dołączy niedługo Electrician Simulator, w którym wcielimy się w elektryka.

Electrician Simulator – First Shock, czyli darmowy prolog niedługo na Steam

Polscy deweloperzy z Take IT Studio! pracują nad kolejnym ciekawie zapowiadającym się projektem z gatunku symulatorów. W nadchodzącym Electrician Simulator wcielimy się w elektryka z prawdziwego zdarzenia. Natomiast w darmowym First Shock poznamy tajniki tej pracy i wdrożymy się do świata elektryczności.

Sam symulator elektryka pozwoli nam wcielić się w młodego elektryka, który dostał zastrzyk gotówki od rodziców. Pozwoliło mu to na założenie własnego biznesu, który my, jako gracze, będziemy musieli rozkręcić. Oczywiście praca przy prądzie wymaga sporo umiejętności i wiedzy – dlatego też twórcy już w listopadzie bieżącego roku wypuszczą darmowy prolog do gry – First Shock.

W FS będziemy mogli poznać tajniki tej pracy. Do naszych zadań będzie należeć m.in. naprawa gniazdek i przełączników, zakładanie instalacji, naprawa sprzętu i wykonywanie zleceń w jasnych i ciemnych lokacjach. Oczywiście kluczową sprawą jest postaranie się, abyśmy nie zostali porażeni prądem – wtedy nasza historia mogłaby skończyć się przedwcześnie.

Electrician Simulator – First Shock dostępny będzie na platformie Steam w przyszłym miesiącu. Za wydanie gry odpowiada Gaming Factory i Ultimate Games. Na razie nie znamy daty premiery pełnej wersji gry. Mnie zaś ciekawi, jak bardzo daleko w realizmie posuną się twórcy. Czy będziemy mogli wyemigrować za granicę? Czy pojawi się możliwość wystawiania faktur? Mam nadzieję, że odpowiedzi poznamy już niedługo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%