Electrician Simulator pozwoli Wam sprawdzić, czy elektryka prąd nie tyka. Będzie darmowy prolog

electrician simulator
PC

Electrician Simulator jest kolejnym obiecującym polskim symulatorem. Gra dostanie prolog o nazwie First Shock, który będziemy mogli ograć na Steam. Znamy datę premiery.

Do pokaźnej gamy polskich różnego rodzaju symulatorów dołączy niedługo Electrician Simulator, w którym wcielimy się w elektryka.

Electrician Simulator – First Shock, czyli darmowy prolog niedługo na Steam

Polscy deweloperzy z Take IT Studio! pracują nad kolejnym ciekawie zapowiadającym się projektem z gatunku symulatorów. W nadchodzącym Electrician Simulator wcielimy się w elektryka z prawdziwego zdarzenia. Natomiast w darmowym First Shock poznamy tajniki tej pracy i wdrożymy się do świata elektryczności.

Sam symulator elektryka pozwoli nam wcielić się w młodego elektryka, który dostał zastrzyk gotówki od rodziców. Pozwoliło mu to na założenie własnego biznesu, który my, jako gracze, będziemy musieli rozkręcić. Oczywiście praca przy prądzie wymaga sporo umiejętności i wiedzy – dlatego też twórcy już w listopadzie bieżącego roku wypuszczą darmowy prolog do gry – First Shock.

W FS będziemy mogli poznać tajniki tej pracy. Do naszych zadań będzie należeć m.in. naprawa gniazdek i przełączników, zakładanie instalacji, naprawa sprzętu i wykonywanie zleceń w jasnych i ciemnych lokacjach. Oczywiście kluczową sprawą jest postaranie się, abyśmy nie zostali porażeni prądem – wtedy nasza historia mogłaby skończyć się przedwcześnie.

Electrician Simulator – First Shock dostępny będzie na platformie Steam w przyszłym miesiącu. Za wydanie gry odpowiada Gaming Factory i Ultimate Games. Na razie nie znamy daty premiery pełnej wersji gry. Mnie zaś ciekawi, jak bardzo daleko w realizmie posuną się twórcy. Czy będziemy mogli wyemigrować za granicę? Czy pojawi się możliwość wystawiania faktur? Mam nadzieję, że odpowiedzi poznamy już niedługo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie