Premiera Elden Ring opóźniona. Znamy nową datę

elden ring rycerz
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niestety, Elden Ring nie zadebiutuje w styczniu tak, jak zapowiadano. Na szczęście obsuwa jest dość „symboliczna”. From Software poinformowało, że gra wyjdzie w lutym 2022 roku.

„OOOOooh nie” – syknąłem, gdy tylko przeczytałem najnowsze doniesienia o Elden Ring. Na szczęście From nie zamierza trzymać nas w limbo aż tak długo.

Nowa data premiery Elden Ring

Wielce oczekiwany hit od From Software został właśnie przesunięty. Przykrą wiadomość przekazało za pośrednictwem Twittera samo studio. Sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, bo produkcja wyjdzie miesiąc później niż docelowo – 25 lutego 2022 roku.

Elden Ring zostanie wydany 25 lutego 2022 roku, ponieważ głębia i swoboda strategiczna gry przerosły początkowe oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość. Czekamy na wasze wrażenia z gry podczas zamkniętych testów sieciowych w listopadzie.

Profil Elden Ring na Twitterze

Przypomnijmy, że początkowo gra miała ukazać się (po latach trzymania w niepewności i niepokazywania absolutnie żadnych materiałów) 21 stycznia 2022 roku. Jak widać – premiera nie została przesunięta aż tak drastycznie. Deweloperzy tłumaczą się jednak chęcią dopracowania tytułu, co nie jest dziwne. ER to w końcu największa i najbardziej ambitna pozycja w portfolio studia. My trzymamy tylko kciuki, aby wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik, a premiera nie została więcej zagrożona.

Co ciekawe, do tej pory nie dostaliśmy żadnego oficjalnego gameplayu z gry. Niemniej warto zauważyć, że zaledwie wczoraj pisaliśmy o „wyciekłym” materiale pokazującym, że… postać może skakać. W miejscu. Bez rozpędzania się. GOTY 2022.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie