bohater elden ring rozświeca pochodnią jaskinię - rozjaśnione

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zamknięte testy Elden Ring już za rogiem. Pospieszcie się, bo nie pozostało wiele czasu

Elden Ring, czyli najnowsza produkcja twórców z From Software, za niedługo spotka się pierwszy raz na szerszą skalę z graczami. Gotowi na możliwość sprawdzenia tytułu?

Choć dziś twórcy Elden Ring podzielili się smutną wieścią odnośnie przesunięcia daty premiery gry, są też dobre wieści. Niebawem wystartują zamknięte testy, które mają na celu sprawdzenie, jak podołają systemy sieciowe produkcji.

Tak się składa, że będzie kilka tur na pierwsze przygody z Elden Ring. Co prawda, te będą trwały jedynie po 3 godziny, jednakże powinniście znaleźć dla siebie dogodny termin. Rzućcie na nie okiem:

  • 12 listopada: od 12:00 do 15:00
  • 13 listopada: od 4:00 do 7:00
  • 13 listopada: od 20:00 do 23:00
  • 14 listopada: od 12:00 do 15:00
  • 15 listopada: od 4:00 do 7:00

Uwaga – zamknięte testy Elden Ring przewidziane są na ten moment tylko i wyłącznie na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S. Niestety, nie przewidziano na testy cross-play’u, więc gracze PlayStation i Xboxów nie zagrają razem. PeCetowcy będą musieli na ten moment obejść się smakiem, ponieważ ich powyższe terminy nie dotyczą. Jeśli posiadacie jednak którąś z wymienionych konsol, możecie się zapisać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%