PlayStation pokazuje 7 przeciwników tak strasznych, że najlepiej przed nimi uciekać

PlayStation - rekomendacje strasznych postaci z gier
PS4 PS5

Powoli zbliża się Halloween, więc to idealny czas, by wczuć się w klimat grozy i zagrać w horrorowe produkcje. PlayStation przygotowało specjalne wideo, w którym wspomina o 7 strasznych stworach z gier wideo.

Warto zapoznać się z poniższym nagraniem również ze względu na to, że wykorzystano w nim kilka tytułów najróżniejszych gatunków. Jest coś poza typowymi straszakami FPP, dlatego tym bardziej każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Prawdą jest jednak fakt, że przeżywanie strasznych historii z perspektywy oczu głównego bohatera to najlepszy sposób, by popaść niejeden raz w panikę. Zobaczcie na nagraniu, o jakich propozycjach opowiadają pracownicy PlayStation.

Co to byłyby za horrory, gdyby nie miały przeciwników chcących brutalnie zamordować graczy? Choć oczywiście da się i takie stworzyć, te z pamiętnymi postaciami wielokrotnie bardziej zapadały w pamięć. Nie dziwi mnie w takim przypadku m.in. pojawienie się wielkiego płodo-podobnego stwora z Resident Evill Village w powyższej składance. Co ciekawe, został on już wcześniej wykorzystany w innym materiale z tego samego kanału, który dotyczy brutalnych śmierci w grach.

Gdybym miał dorzucić swoją rekomendację, to wspomniałbym jeszcze o grze SOMA, która jest po prostu kopalnią pełnych niesamowitych, acz przerażających, konceptów postaci połączonych z maszynami. A Wy jakie macie swoje propozycje gier ze strasznymi postaciami? Dajcie znać w komentarzach, a może pomożecie komuś odnaleźć produkcję na nadchodzące wieczory.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie