Pierwszy teaser Black Adam. Dwayne Johnson jako czarny charakter w uniwersum DC

black adam zwiastun
Filmy i seriale

The Rock uważa, że „urodził się, aby zagrać tę postać”. Wiele wskazuje na to, że fani popularnego aktora i komiksów DC mogą zacierać ręce – szykuje się wielkie widowisko. Pierwszy teaser Black Adam.

Pierwsze plotki o filmie, w którym główną rolę schwarzcharaktera zagra Dwayne Johnoson, pojawiły się lata temu. W końcu możemy przekonać się, że będzie brutalnie i mrocznie.

Black Adam na ekranach kin

Fani uniwersum DC zapewne nie mogli doczekać się, aż potwierdzone zostaną plotki dotyczące obsadzenia głównej roli Black Adama. Gdy już stało się jasne, że zagra go Dwayne „The Rock” Johnson, „hype train” przyspieszył jeszcze bardziej. Teraz mamy pierwszy, choć skromny, rzut oka na nachodzący obraz.

Black Adam to czarny charakter, który w uniwersum komiksów DC walczy z postacią Kapitana Marvela, czyli Shazama. Postać grana przez The Rocka była poprzednim bohaterem dzierżącym moce Czarodzieja Shazama. Jego następcą okazał się właśnie Billy Batson. To właśnie jego perypetie mogliśmy oglądać na ekranach kin w 2019 roku w hicie Shazam!.

Nie wiemy do końca, o czym dokładnie opowie Black Adam. Zapewne w filmie przedstawiony zostanie powrót wygnanego z ziemi antybohatera, który ponownie chce zaprowadzić tu swój porządek. Ciekawe też, w jaki sposób twórcy połączą obydwa widowiska i czy w ogóle pojawi się postać Kapitana Marvela. Przekonamy się o tym 29 lipca 2022 roku, gdy film trafić ma do kin.

Na poniższym wideo obejrzycie pierwszy zwiastun (od 2:40), ale też krótkie wystąpienie aktorów związanych z produkcją. Co ciekawe, The Rock uważa, że „urodził się, aby zagrać tę postać”.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie