Promocje dnia – tańszy smartfon z 5G, Resident Evil Village za 108,49 zł i PlayStation 5 z grą i dodatkowym padem

promocje dnia 18 października
Newsy

W dzisiejszych promocjach dnia udało nam się wyłowić naprawdę niezłą ofertę na sprzęt, a konkretnie – smartfona. Do tego RE Village w niższej cenie i PlayStation 5 dostępne w polskim sklepie.

PS5 wciąż wyprzedaje się jak świeże bułeczki, ale nie ma się co przejmować, bo znaleźliśmy dla Was wciąż dostępne egzemplarze. Oczywiście wszystkie prezentowane promocje aktualne są w momencie pisania tego artykułu.

Tańszy smartfon z 5G

Nie macie smartfona obsługującego technologię 5G? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem takiego sprzętu – mamy coś dla Was. W dzisiejszych hitach dnia w RTV Euro AGD można zakupić stosunkowo tani model realme 8 5G.

Resident Evil Village za nieco ponad „stówę”

Najnowsza pozycja od Capcomu jest naprawdę świetną grą. Świadczyć może o tym fakt, że osobiście przeszedłem ją nie raz i nie mogę doczekać się kontynuacji tej historii. Jeżeli Wy również chcielibyście zatopić się w świecie tego horroru – mamy coś specjalnego, czyli 60 proc. obniżkę na tytuł w wersji na PC.

PS5 w zestawie

Nie ma się co oszukiwać, że Sony stara się jak może, aby PS5 było normalnie dostępne. Dlatego też wiele osób chętnie decyduje się na konsolę w zestawie. Dziś znaleźliśmy PlayStation 5 B Chassis z dodatkowym kontrolerem i Ghost of Tsushima Director’s Cut za 3049 zł w Media Markt.

No dobrze, a poza tym? Poniżej przedstawiamy resztę ofert z dziś:

Sprawdzajcie także nasz dział „Promocje„, gdzie zawsze znajdziecie aktualne oferty.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie