Serial The Last of Us - Joel i Ellie patrzą na wzgórze z rozwalonym pojazdem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Bohaterowie z serialu The Last of Us z bliska. Są nowe zdjęcia

Serial The Last of Us to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji aktorskich przez fanów PlayStation. Zobaczcie nowe kadry z planu, które pokazują m.in. głównych bohaterów.

Choć ostatnio już mogliście ujrzeć na nagraniu Joela, Ellie i Tess w akcji, tym razem widać ich z nieco lepszej perspektywy. Poniższe ujęcie wskazuje, że może to być kręcone w dokładnie tej samej lokalizacji, co poprzednie. Pod jego koniec widać, jak Bella Ramsey tańczy. Wygląda na to, że nagranie należy do tych nieudanych i nie trafi finalnie do produkcji. Aktorzy często żartują właśnie w momentach, kiedy komuś coś przez przypadek nie wyjdzie.

Do sieci trafiło też kilka zdjęć również prosto z planu. Na pierwszych dwóch widać z bliska o wiele lepiej postacie, czego nie można powiedzieć o poprzednio udostępnionych fotografiach. Charakteryzacja bohaterów prezentuje się dobrze i oddaje klimat brudnego, zaniedbanego świata, które ukazuje serial The Last of Us.

Serial The Last of Us - Joel za barierką
Serial The Last of Us - Joel i Ellie idą mostem
Serial The Last of Us - pracownicy planu idą na miejsce akcji
Źródło: Twitter

Ostatnie ze zdjęć najbardziej mnie zaciekawiło. Przedstawia Ellie, Joela i Tess idących przez most. Ujęcie nagrywane z bliskiej odległości, co może świadczyć, że autorzy będą chcieli wtedy zwrócić uwagę widzów na emocje na twarzach. Szczególnie Ellie i Joel wyglądają na nieco zasmuconych, a Tess, najpewniej nie będąc w kadrze, uśmiecha się, co może nie mieć znaczenia w tym przypadku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%