Battlefield 2042 - Hazard Zone - żołnierz idzie w stronę helikoptera

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Battlefield 2042 opóźniona czy nie? Informator dementuje „przeciek”

Premiera Battlefield 2042 zaplanowana jest na 19 listopada. Poznaliśmy już nawet ostateczne wymagania sprzętowe, ale niektórzy twierdzą, że gra zostanie opóźniona.

W sieci pojawił się „przeciek” od osoby mającej pracować w studiu wspierającym deweloperów BF2042. Według niej, gra miałaby zostać opóźniona, o czym poinformowano cały zespół.

Znany informator, Tom Henderson, zaprzeczył plotkom. Zauważył, że nawet niektórzy deweloperzy z DICE nie wiedzieli, że Battlefield 2042 zostanie opóźnione i dowiedzieli się o tym dopiero po fakcie. Wspomniany przeciek jest więc najpewniej nieprawdziwy.

Jeśli próbujesz wciskać kit, to przynajmniej spraw, żeby był on wiarygodny. Studia wspierające, a nawet niektórzy deweloperzy w DICE, nie wiedzieliby o opóźnieniu daty zapowiedzi lub nowej dacie premiery.
Dla porównania, większość z nich dowiedziała się o opóźnieniu w listopadzie z artykułów w sieci.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Informator zaznaczył jednak, że nie może potwierdzić, że gra zadebiutuje w terminie. Niemniej słyszał on od swoich źródeł, że Battlefield 2042 jest w dobrym stanie.

Chociaż nie mogę „potwierdzić”, że opóźnienie (premiery – red. ) nie nastąpi. Właściwie powiedziano mi dziś rano, że z punktu widzenia błędów i stabilności działania wszystko wygląda dobrze.
Plus, wiecie, myślę, że reklamowanie specjalistów w przyszłym tygodniu, a następnie ogłoszenie opóźnienia byłoby nieintuicyjne.

– kontynuował

Oznaczałoby to, że prawdopodobnie gra ukaże się zgodnie z planem wydawcy. Beta BF2042 wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie i myślę, że jeśli DICE odpowiednio doszlifuje swój tytuł, czeka nas bardzo udana premiera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%