UFL - piłkarze wchodzą na boisko

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

UFL zgarnia kolejnego ambasadora. To może być najładniejsza gra piłkarska w historii

Twórcy UFL uwielbiają dawkować informacje na temat swojej gry w naprawdę małych ilościach. Dziś na szczęście poinformowali o czymś sporym, czyli o współpracy z kolejnym znanym piłkarzem.

A jest nim nie kto inny jak sam Roberto „Bobby” Firmino, którego możecie zobaczyć na poniższym nagraniu prezentującym jego model na silniku produkcji. Wideo utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że UFL zapowiada się na prawdopodobnie najpiękniejszą z obecnie rozwijanych gier o piłce nożnej.

Ponownie muszę pochwalić osoby odpowiedzialne za to, że modele w tym jeszcze niewydanym, piłkarskim tytule wyglądają przepięknie. Od razu widać wiele detali, szczególnie przy fryzurze zawodnika. Śmiem nawet twierdzić, że całość prezentuje się znacznie lepiej niż przykładowo postacie w FIFA 22. Mimo to, należy brać pod uwagę, że nie pokazano jeszcze żadnego nagrania lub ujęć bezpośrednio z meczy. Mam nadzieję, że także tam modele będą prezentować się równie dobrze.

Być może przegapiliście ogłoszenie pierwszego ambasadora produkcji. Jest nim Oleksandr Zinchenko, czyli piłkarz grający w barwach Manchesteru City i reprezentacji Ukrainy. Więcej na temat jego pojawienia się w UFL-u możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%