Oto wyjątkowa gra o zombie, która doprowadzi Was do łez. Undying ma wersję demo

Undying - grafika
PC

Undying to nietypowa gra o zombie, w której gracz nie troszczy się o siebie, a o bliską sobie osobę. Tego na rynku chyba jeszcze nie było.

W produkcji studia Vanimals wcielamy się w matkę, która musi opiekować się swoim synem w trakcie apokalipsy. Przed rozpoczęciem gry kobieta zostaje ugryziona przez zombie i wie, że jej dni są policzone. Musi więc walczyć nie o swoje przetrwanie, a o zapewnienie swojemu synowi bezpieczeństwa, aby ten mógł przeżyć, kiedy jej zabraknie.

Mały Cody będzie uczył się od swojej matki sztuki przetrwania, ale wymaga też opieki. Odpowiednie zarządzanie zasobami i czasem to podstawowe elementy rozgrywki, a gracz musi też przecież zmierzyć się z hordami nieumarłych przeciwników.

Krytycy, którzy mieli już okazję sprawdzić grę twierdzą, że to wyjątkowo poruszające dzieło. Tytuł ma chwytać za serce i nic dziwnego, wszak sam pomysł na historię jest dość mocny. Jeśli jesteście rodzicami, może na Was zadziałać dwukrotnie mocniej.

Gra zadebiutuje 19 października we wczesnym dostępie na Steam. Tytuł będzie rozwijany w tej formieprzez około 6 miesięcy, choć produkcja może potrwać nieco dłużej. Po wyjściu z wczesnego dostępu cena gry zostanie zwiększona. . Jeśli macie ochotę ją przetestować, jest też dostępna darmowa wersja demonstracyjna, którą pobierzecie w tym miejscu.

Udostępnij: