Konsola PS5 i DualSense, rozgnieciony zombie z Dying Light i trofeum z PlayStation

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – PS5 pozbyło się dużego błędu, PlayStation rozdaje nagrody i next-genowy Dying Light dla wielu za darmo

Na szczęście graczy i ich portfeli next-genowy patch Dying Light na PS5 będzie darmowy. Techland w swojej wypowiedzi nieco żartobliwie komentuje odmienne scenariusze w przypadku innych gier konkurencji.

Nintendo otrzyma od Bowsera blisko 18 mln złotych. Sprawa nie dotyczy oczywiście jednego z bohaterów ze świata kojarzonego z wąsatym hydraulikiem, a mężczyzny o takim nazwisku, który zbił fortunę na nielegalnym interesie.

Dziś do sieci trafił świetnie wykonany trailer Forza Horizon 5. Choć nie zobaczycie tam ani gram ujęć z silnika gry, możecie ujrzeć tam dwie znane twarze oraz masę widowiskowych kadrów. Te i pozostałe newsy znajdziecie w liście poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%