PS Plus to 1171 zł oszczędności na grach i to tylko w dwa miesiące, chwali się PlayStation

PS Plus wrzesień 2021 - logo PS Plus na tle wybuchu
PS4 PS5

PlayStation Polska pochwaliło się imponującymi liczbami odnośnie oferty gier, które trafiły do graczy w ramach PS Plus na październik i listopad 2021. Uwierzycie, że aż taką kwotę udało się zaoszczędzić subskrybentom?

Dokładnie dziś weszły w życie nowe gry w ramach PS Plusa, a więc jeszcze do niedawna mieliście szanse zgarnąć produkcje przewidziane na miesiąc ubiegły. Nadmienię, że pozycje przewidziane na ten aktualny są dość wyjątkowe z okazji kolejnych urodzin PS VR. PlayStation z tego powodu postanowiło dodać aż 3 dodatkowe produkcje możliwe do ogrania właśnie na wymienionych goglach. Warto jednak mieć na uwadze, że jeden z tych tytułów można ograć bez wspomnianego sprzętu, co pozwoli Wam tylko na padzie zagrać w aż 4 gry.

PS Plus listopad i październik 2021 - oferta gier

Podliczając wartość prezentów z października i listopada rzeczywiście pozyska się astronomiczną kwotę 1171 zł. Szczególnie wynik ten robi wrażenie, gdy weźmie się pod uwagę, że subskrypcja na dwa miesiące to koszt 74 zł przy dwukrotnym opłaceniu pojedynczego cyklu. Nie zmienia to jednak faktu, że w część z powyższych tytułów wielu graczy jednak nie zagra, a subskrybenci Plusa na PS5 mieli już dostęp do Mortal Kombat X w ramach PlayStation Plus Collection. Wynik imponujący, ale odczucia wobec gier wielu graczy jednak są mieszane, co widać np. po Waszych komentarzach na Facebooku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie