PS Plus wrzesień 2021 - logo PS Plus na tle wybuchu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

PS Plus to 1171 zł oszczędności na grach i to tylko w dwa miesiące, chwali się PlayStation

PlayStation Polska pochwaliło się imponującymi liczbami odnośnie oferty gier, które trafiły do graczy w ramach PS Plus na październik i listopad 2021. Uwierzycie, że aż taką kwotę udało się zaoszczędzić subskrybentom?

Dokładnie dziś weszły w życie nowe gry w ramach PS Plusa, a więc jeszcze do niedawna mieliście szanse zgarnąć produkcje przewidziane na miesiąc ubiegły. Nadmienię, że pozycje przewidziane na ten aktualny są dość wyjątkowe z okazji kolejnych urodzin PS VR. PlayStation z tego powodu postanowiło dodać aż 3 dodatkowe produkcje możliwe do ogrania właśnie na wymienionych goglach. Warto jednak mieć na uwadze, że jeden z tych tytułów można ograć bez wspomnianego sprzętu, co pozwoli Wam tylko na padzie zagrać w aż 4 gry.

PS Plus listopad i październik 2021 - oferta gier

Podliczając wartość prezentów z października i listopada rzeczywiście pozyska się astronomiczną kwotę 1171 zł. Szczególnie wynik ten robi wrażenie, gdy weźmie się pod uwagę, że subskrypcja na dwa miesiące to koszt 74 zł przy dwukrotnym opłaceniu pojedynczego cyklu. Nie zmienia to jednak faktu, że w część z powyższych tytułów wielu graczy jednak nie zagra, a subskrybenci Plusa na PS5 mieli już dostęp do Mortal Kombat X w ramach PlayStation Plus Collection. Wynik imponujący, ale odczucia wobec gier wielu graczy jednak są mieszane, co widać np. po Waszych komentarzach na Facebooku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%