PS Now na listopad 2021 ujawnione. Co w zestawie?

PS Now - logo - internet
PS4 PS5

Subskrybenci usług Sony, pora zgarnąć kolejne tytuły do swojej kolekcji. PlayStation oficjalnie ujawniło ofertę PS Now na listopad 2021.

W tym miesiącu w ramach standardowej oferty PS Now zgarniemy cztery produkcje:

  • Mafia: Definitive Edition (do 28 lutego 2022 roku)
  • Totally Reliable Delivery Service
  • Final Fantasy IX
  • Celeste 

Część powyższego zestawu gier poznaliśmy już wcześniej za sprawą przecieku. Nie jest źle, choć PS Now na listopad 2021 może nie przypaść do gustu każdemu – ta usługa miała swoje lepsze momenty. Choć najnowsza oferta jest daleka od miana kiepskiej.

Mafia: Definitive Edition to remake pierwszej odsłony gangsterskiej serii. Ulepszono wszystko: od oprawy po rozgrywkę. Jeśli lubicie takie klimaty, jest to pozycja obowiązkowa do sprawdzenia.

Totally Reliable Delivery Service jest wypełnionym humorem tytułem, w którym wcielamy się w niezdarnych kurierów. Da się grać w kooperacji, więc jeśli chcecie sprawdzić grę ze znajomymi, nic nie stanie Wam na przeszkodzie.

Final Fantasy IX nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Jedna z bardziej lubianych przez graczy odsłon znanej serii to klasyk w najczystszej postaci.

O Celeste było głośno jakiś czas temu. To nieszablonowy indyk kładący duży nacisk na fabułę i wymagającą rozgrywkę. Fani produkcji niezależnych, jeśli nie graliście, pora nadrobić.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie