Call of Duty: Modern Warfare 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Call of Duty: Modern Warfare 2 miało otrzymać pełny remaster, ale przeszkodził sukces innej gry

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered gwarantowało odświeżenie kampanii, jednak wielu graczy domagało się też odnowienia trybu multiplayer. Doniesienia wskazują, że takowe również miało powstać.

Projekt faktycznie znajdował się w produkcji, jednak trafił do szuflady przez obawę Activision przed tym, że remaster przyćmi sukces Modern Warfare z 2019 roku – donosi Tom Henderson na łamach VideoGamesChronicle.

Fani MW2, spokojnie, nie wszystko stracone. Nowy przeciek Call of Duty 2022 wskazuje, że odświeżone mapy, bronie i nieokreślona zawartość z Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku trafią do najnowszej odsłony serii. Nie jest to oczywiście nic pewnego, ale tak podaje wiarygodny informator. Możliwe więc, że powrócimy do lubianych miejscówek MW2 i zawalczymy przy użyciu klasycznego oręża.

Jeśli powyższe doniesienia się potwierdzą, raczej możemy zapomnieć o samodzielnym odświeżeniu multiplayer MW2 z 2009 roku. Może to rozczarować niektórych graczy, aczkolwiek myślę, że obecność kultowych map w przyszłorocznym CoD może to w pewien sposób wynagrodzić. Nie da się uszczęśliwić każdego, choć próbować zawsze można.

Tom Henderson jest wiarygodnym źródłem przecieków. Ujawnił cały szereg informacji o nowych odsłonach Call of Duty, a niedawno zasłynął z udostępniania wieści na temat Battlefield 2042. Choć jego doniesienia nadal są plotkami, można uznać je za prawdopodobne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%