Xbox Game Pass w wyjątkowej promocji. 3 miesiące za zaledwie 4 złote

Xbox Game Pass komputer
PC

Xbox Game Pass dostanie niedługo kolejne hity jak Forza Horizon 5 czy Halo Infinite. Z tej okazji promocja na 3 miesiące subskrypcji za 4 złote wydaje się niezwykle atrakcyjną ofertą.

Już wielokrotnie mogliśmy skorzystać z oferty XGP na PC za bardzo symboliczną kwotę. Okazja jednak właśnie powróciła.

Xbox Game Pass na PC w świetnej promocji

Kto by się spodziewał! Microsoft nieoczekiwanie wrócił z uwielbianą przez wielu graczy promocją na swoją usługę subskrypcji gier w wersji na komputery osobiste. Co warto zaznaczyć to fakt, że tym razem skorzystają z niej nie tylko nowi użytkownicy.

XGP pozwala na ogranie bardzo dużej liczby świetnych gier, w tym premierowych tytułów. Dość powiedzieć, że już za trzy dni możemy zwiedzać Meksyk w Forza Horizon 5. Tytuł od razu dostępny będzie w usłudze Microsoftu. 15 listopada z kolei wychodzi wielce oczekiwane Halo Infinite. Do tego mamy niedawno dodane Back 4 Blood, Age of Empires IV czy nieco starsze, ale wciąż świetne tytuły, jak Gears 5. Listę nowości w pierwszej połowie listopada znajdziecie w tym artykule.

Zarówno nowi użytkownicy, jak i tacy, którzy w przeszłości korzystali z XGP, mogą ponownie zapisać się do usługi za naprawdę niewielką kwotę, bo 4 złote za całe 3 miesiące! Pod tym adresem znajdziecie stronę sklepu Microsoftu, gdzie dokonacie płatności.

Oferta Microsoftu to nie tylko komplet wielu gier, ale też dodatkowa subskrypcja EA Play wliczona w cenę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie