Nagrody za granie. PlayStation 5, PS Plus i awatary do zgarnięcia w konkursie PlayStation

PlayStation-5
PS4 PS5

Oficjalnie rozpoczął się pierwszy etap konkursu PlayStation Obejmij Tron. W ramach zmagań gracze będą wspólnie pracowali na sukces. Do wygrania gadżety i sprzęt.

Gracze bardzo lubią różnego rodzaju konkursy, a PlayStation zdaje się o tym dobrze wiedzieć. Konkurs adresowany do posiadaczy PS4 i PS5 brzmi jak ciekawy sposób na spędzenie wolnych chwil, szczególnie jeżeli i tak planowaliśmy grać na konsoli.

PlayStation Obejmij Tron już wystartował

Za oknem pogoda coraz mniej dopisuje i niekiedy wciąż ciężko zdobyć konsole PlayStation 5. Dlatego też ciekawą atrakcją wydaje się zorganizowany przez PlayStation konkurs. O samej inicjatywie pisaliśmy już wcześniej, ale teraz przypomnimy główne zasady.

Gracze tym razem nie będą rywalizować między sobą, a zawalczą o wspólne zwycięstwo. Całe zmagania rozłożone zostały na trzy etapy. W pierwszym, który właśnie wystartował, do wygrania są dwa ekskluzywne awatary PSN.

Wystarczy jedynie brać udział w różnego rodzaju aktywnościach, grając w gry na PS5 lub PS4. Będziemy nagradzani za samo granie w gry, zdobywanie w nich różnych osiągnięć czy korzystanie z funkcji udostępniania. Z pewnością mamy co robić. Pełna rozpiska aktywności i nagród za znajduje się tutaj. Z kolei zapisy na konkurs są pod tym linkiem.

Każdy gracz zarabia w ten sposób punkty, które przysłużą się odblokowaniu kolejnych etapów. W drugim i trzecim rozgrywka wygląda praktycznie tak samo, ale finał zmagań może okazać się tym, co przyciągnie wielu graczy. Wtedy wygrać możemy m.in. konsolę PS5, zestawy gadżetów czy słuchawki oraz kartę doładowania PS Plus. Będziemy musieli jednak odpowiedzieć na szereg pytań, które udostępnione zostaną 17 listopada o godzinie 19:00.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie