PlayStation - Aloy pomaga drużynie piłkarskiej wybrać strategię

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kratos, Aloy i Nathan Drake wchodzą na murawę w nowym spocie PlayStation

PlayStation to oficjalny sponsor UEFA Champions League. Z okazji promowania współpracy wymienionych firm został wypuszczony ciekawy spot, który ukazuje postacie z tytułów PlayStation na terenie boiska.

Co jak co, ale PlayStation potrafi stworzyć naprawdę świetne materiały promocyjne. Kolejnym tego typu przykładem jest poniższe wideo, które dzisiaj zostało opublikowane na łamach platformy YouTube. Przywitajcie ponownie znajome twarze, które tym razem spotykają się w dość niecodziennych dla siebie okolicznościach.

Dość humorystycznie wykorzystano każdego z bohaterów. Na początek widać, jak na murawę wchodzi Kratos wraz z Atreusem zaraz obok piłkarzy. Aloy z Horizona pomaga przeanalizować ustawienie jednej z drużyn, wykorzystując do tego swoje futurystyczne technologie.

Na powyższych kadrach widać również Nathana Drake’a, który wspina się w kierunku dachu stadionu, aby miał najlepsze miejsce, by obejrzeć mecz. Najbardziej jednak urzekł mnie moment, kiedy to Ratchet & Clank wychodzą z portalu, aby pomóc poszkodowanemu zawodnikowi. Wszystko w żartobliwym zamyśle, który nie odbiega od jakości wykonania samego filmiku.

To nie pierwszy raz, gdy widać po stronie PS, że włożono sporo pieniędzy w materiał promocyjny. Niedawno w ramach promowania rywalizacji w grach opublikowano materiał z aktorami, który pokazuje, jak zawzięte mogą być pojedynki między graczami. Wymieniony materiał znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%