Kratos, Aloy i Nathan Drake wchodzą na murawę w nowym spocie PlayStation

PlayStation - Aloy pomaga drużynie piłkarskiej wybrać strategię
PS4 PS5

PlayStation to oficjalny sponsor UEFA Champions League. Z okazji promowania współpracy wymienionych firm został wypuszczony ciekawy spot, który ukazuje postacie z tytułów PlayStation na terenie boiska.

Co jak co, ale PlayStation potrafi stworzyć naprawdę świetne materiały promocyjne. Kolejnym tego typu przykładem jest poniższe wideo, które dzisiaj zostało opublikowane na łamach platformy YouTube. Przywitajcie ponownie znajome twarze, które tym razem spotykają się w dość niecodziennych dla siebie okolicznościach.

Dość humorystycznie wykorzystano każdego z bohaterów. Na początek widać, jak na murawę wchodzi Kratos wraz z Atreusem zaraz obok piłkarzy. Aloy z Horizona pomaga przeanalizować ustawienie jednej z drużyn, wykorzystując do tego swoje futurystyczne technologie.

Na powyższych kadrach widać również Nathana Drake’a, który wspina się w kierunku dachu stadionu, aby miał najlepsze miejsce, by obejrzeć mecz. Najbardziej jednak urzekł mnie moment, kiedy to Ratchet & Clank wychodzą z portalu, aby pomóc poszkodowanemu zawodnikowi. Wszystko w żartobliwym zamyśle, który nie odbiega od jakości wykonania samego filmiku.

To nie pierwszy raz, gdy widać po stronie PS, że włożono sporo pieniędzy w materiał promocyjny. Niedawno w ramach promowania rywalizacji w grach opublikowano materiał z aktorami, który pokazuje, jak zawzięte mogą być pojedynki między graczami. Wymieniony materiał znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie