Znamy godzinę premiery Call of Duty: Vanguard w wersji PC. Rozgrzejcie swoje myszki

Call of Duty Vanguard - snajperka celuje przez lunetę, w tle czołg i wybuch
PC

Call of Duty: Vanguard można pobierać już teraz w wersji na PC. Activision dopiero teraz pokazało specjalną infografikę. Znajdziemy na niej informacje dotyczące godziny premiery gry.

Nowy CoD zapowiada się na jedną z najciekawszych premier listopada. Fani powoli mogą rozgrzewać swój sprzęt.

Call of Duty: Vanguard – kiedy start wersji PC?

Już wcześniej pisaliśmy o godzinie startu pre-loadu plików z grą na konsole. Activision oficjalnie poinformował, że wersję PC pobierać można już teraz tj. od 2 listopada. Kiedy jednak będziemy mogli w nią zagrać?

Activision pochwaliło się na Twitterze specjalną infografiką, na której znajdują się dokładne informacje na temat startu serwerów i odblokowania gry na komputery osobiste. W nowego CoD’a zagramy już o godzinie 5:00 rano czasu polskiego 5 listopada 2021 roku. Jeżeli chcecie zdążyć dokładnie na premierę, lepiej już teraz ściągnąć pliki z Battle.net.

Jeśli jednak wciąż nie jesteście pewni, czy Wasze komputery udźwigną tę produkcję, raczej nie macie powodów do obaw. Tutaj znajdziecie oficjalne wymagania sprzętowe, które nie są wcale zbyt wysokie. Warto też zaznaczyć, że Vanguard chce zerwać z niezbyt lubianą tradycją serii. Tym razem gra nie będzie zajmować nam całego dysku, bo przygotować (na dzień premiery, rzecz jasna) musimy około 63 GB wolnej przestrzeni.

Warto też przypomnieć, że twórcy zadbali o szereg udogodnień dla posiadaczy PC. W tym artykule znajdziecie specjalny zwiastun gry, a w nim obietnice o wspieraniu ultraszerokich monitorów, rozdzielczości 4K czy dostosowywaniu ustawień do swoich preferencji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie